Vážení zákazníci,
v momentální době
nepříjmám nové objednávky
do 30.11.2017

Od 1.12. 2017 zahajuji
nově mobilní kadeřnictví.

info@kadernictvidagmar.cz
608 738 974

Studio dagmar na Facebooku
všechny kontakty

Zkušenosti zákazníků

Ivana o stříhání u kadeřnice Dagmar:

Ze všech kadeřnic, co mě kdy stříhaly, se mi s Dagmar nejlépe komunikovalo při výběru účesu. Snažila se pochopit, co chci, s čím jsem nespokojená, říkala mi k tomu svoje názory, různě mi ukazovala, jak by co mohlo vypadat. Výsledek se mi moc líbil. Je vidět, že je zkušená, práce jí baví a není pro ní rutina.

Lucka (ekonomka) :

Studio Dagmar mě při každé návštěvě nabije energií :-).
Chodím sem už 5 let a jsem maximálně spokojená, vždycky jsem měla 
problém s tím, že mě paní kadeřnice vyfoukali vlasy tak, že jsem se v 
tom vůbec necítila dobře, paní Dáša mě pokaždé vyjde vstříc a co nechci 
mě nedělá a tak jsem při každé návštěvě velmi spokojená a cítím se 
dobře. Paní Dáša mě udělá vlasy tak, jak si představuji, výborně si 
popovídám a jsem optimisticky nalazená minimálně na celý den. Když se mě 
narodili dvojčátka tak mě paní Dáša vyšla vstříct a ostříhala mě doma a 
tak jsem si její služby užila i s miminkama a manželem (ten si střihy 
paní Dáši oblíbil též, jsou totiž jiné než co mu kdy kadeřnice poskytli) 
:-). Ráda experimentuji a paní Dáša mě nikdy nezklame, vždycky spolu 
dáme do kupy nějakou zajímavou kombinaci střihu a barvy. Ještě chci 
zmínit, že na paní Dáše vidím jak na sobě pracuje profesně i lidsky a že 
její střihy a barvy jsou čím dál tím víc propracovanější a rozhovory s 
ní jsou pro mě velmi inspirativní. Děkuji za Vaše služby paní Dášo :-)

http://www.ekonomicky-koucink.cz/


Andrea o celkové proměně ve studiu Dagmar:

Byl to pro mě nezapomenutelný den! Moc jsem se těšila a nechala jsem věcem volný průběh.

Proměna se týkala úpravy vlasů a stylu oblíkání. A málem bych zapomněla na make-up, ten byl potřeba hlavně na focení. Od začátku se mně plně věnovaly dvě kadeřnice Dáša, majitelka kadeřnictví, a Katka. Později se přidala stylistka Marcela. Oblékla mě do kousků, o kterých jsem bezpečně věděla, že bych si je sama do svého šatníku nikdy nepořídila. Kanýry, volánky, topík bez ramínek, to není nic pro mě, bránila jsem se hned na začátku. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem se později viděla v·zrcadle! Užasla jsem. Bylo to super. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala a dlouho hledala – vypadat více ženštěji. Najednou jsem to viděla….:-)

Užívala jsem si každou minutu toho dne s·příjemným pocitem, který mně zprostředkovávaly tři, již zmíněné, dámy. Nechávala jsem se maximálně opečovávat :-)

A když večer přijel pan fotograf, to bylo teprve něco :-)

Nejprve jsem byla celá zkoprnělá a připadala jsem si jako dřevo. Ale! Rozhodla jsem se i této příležitosti naplno využít a šla jsem do toho. Začala jsem pózovat a zjistila jsem, že se při tom náramně bavím. Focení bylo perfektní a já si ho maximálně užila.

Proměnu mohu vřele doporučit všem. Pro mě to byl úžasný zážitek, a také zpestření mateřské dovolené. Musím však podotknout, že tu moji opravdovou proměnu, jak já jí vnímám, musím dělat neustále i uvnitř sebe, a s·tou venkovní jí propojit. Jenom image mně nepomůže ?:-)!

Fotografie z Andreiny proměny najdete v Proměnách

Daniela o vlasové proměně u kadeřnice Dagmar:

Už dlouho jsem si uvědomovala, že mé vlasy nejsou ani zdaleka tak hezké· jako dřív. Na dva roky starých fotkách jsem viděla, že jsem je měla zdravé a lesklé, ale od té doby, co jsem si je začala sama barvit, jejich kvalita viditelně klesala. A k tomu mě už i omrzela barva, jenže černé (i když té nejlevnější) se jen tak lehce zbavit nešlo. Postupně jsem si ji nechávala odrůst a dobarvovala šampóny, ale to se na jejich kvalitě odrazilo bohužel také. Proto jsem byla úplně nadšená, když se mi naskytla možnost proměny. Hned jsem si nakoupila profesionální šampónovou řadu, kterou mi Dáša doporučila, a už po 2 týdnech byly vidět výsledky! Co jsem jako student velice ocenila, že cena šampónu a kondicionéru se v·přepočtu na gramáž zas tolik nelišila od těch, co jsem si do té doby kupovala v·drogeriích.

Dalším krokem byla barva. Sice to nebylo jednoduché, protože Dáša se snažila, aby mi ty moje suché dráty ještě více neponičila odbarvováním, ale nakonec se přece jen zadařilo. Přesně o tuto hezkou hnědou jsem se snažila dříve tak usilovně, až to bylo skoro černé. O účesu jsme měly obě hned jasno, protože já jsem odjakživa chtěla pěkně kudrnaté vlasy.· Ty moje se vlní, jak se jim zachce, ale rozhodně to nejsou hezké kudrlinky. Naučila mě jednoduchou a rychlou úpravu pomocí difuzéru, která podpoří jejich přirozenost.

Více o Danielině proměně najdete v Proměnách

kadeřnické studio Dagmar 2012, webdesign by Kobra Design