Vážení zákazníci,
v momentální době
nepříjmám nové objednávky
do 30.11.2017

Od 1.12. 2017 zahajuji
nově mobilní kadeřnictví.

info@kadernictvidagmar.cz
608 738 974

Studio dagmar na Facebooku
všechny kontakty

Proměny

Ukázky proměn | Ceník

ANDREA - před a po proměně

 

Toužíte po změně? Při našich proměnách vám pomůžeme najít stránky a barvy vaší povahy, o kterých jste možná ani netušili, že je máte. A poradíme vám, jak je přenést do svého života, aby nezůstaly u nás ve studiu.

Čím jsou proměny u nás zajímavé:

  1. Zvýrazníme, co se vám na sobě líbí – snažíme se vás do proměn co nejvíce zapojit – neměníme váš zevnějšek jen podle toho, co by se líbilo nám, důležité je, aby výsledek ladil s tím, kdo jste vy a jakou změnu chcete udělat. Proměny přitom nemusejí být nijak dramatické, oživení často způsobí i zdánlivé maličkosti.

  2. Můžete si vybrat z různých typů proměn – chcete zazářit na plese nebo jiné významné události či mít na památku pěkné fotky nebo chcete proměnit svou běžnou vizáž? Každá proměna bude probíhat a vypadat trochu jinak.

Ukázky proměn

Hanka

Daniela – studentka proměněná v modelku

Martina

paní Loulová

Eva

Andrea – objev skryté dračice

Lucie – soutěžní proměny – 1 žena 4× jinak

Zuzka

Děkuji všem mým zákaznicím za poskytnutí fotografií zde na webu.

 


 

Hanka

Realizační tým:

Dagmar  (účesy. líčení)  |  Renata  (celková vizáž, sestavení modelů, fotografie)

Před proměnou

 

 

Po proměně

Očima Hanky:

Na proměnu jsem se hrozně těšila. Chtěla jsem v sobě probudit a projevit svoji ženskost, což se mi nakonec na některých fotkách povedlo a focení jsem si po počátečních rozpacích moc užila. Celý proces proměny byl pro mě moc zajímavý tím, že jsem měla na sebe ještě jiný pohled prostřednictvím Renči a Dáši. Díky holky, bylo příjemné soustředit se celý den jen na sebe!

Očima Dagmar:

Hance jsme zvolili o troch tmavší odstín vlasů než měla, tím jsme jí trochu zvýraznily v kontrastu s její světlejší pletí. Hanka má svoje mírně vlnité vlasy, tak jsem se opět držela její přirozenosti, střih vytvořila postupným sestříháním, aby účes nabyl na objemu. Účes jsem vyfoukala do vln pomocí difuzéru.

Očima Renaty:

Hanka z počátku působila nenápadným a všedním dojmem. Do proměny však šla s vervou a naplno, zainvestovala i do změny svého šatníku. Nakupovaly jsme sportovní, elegantní i romantické kousky oblečení – paleta sestavených modelů byla tentokrát velmi pestrá. Tmavší odstín vlasů a barevné módní oblečení zvýraznilo její pěkné rysy a postavu, před objektivem fotoaparátu to Hanka fakt „rozbalila“:-)

zpět

 


 

Daniela – studentka proměněná v modelku

Realizační tým:

Dagmar  (účesy. líčení)  |  Renata  (celková vizáž, sestavení modelů, fotografie)

Před a po proměně

Daniela přišla na proměnu s tím, že je nespokojená se svými vlasy, které utrpěly barvením, i se svým šatníkem – nerada nakupuje oblečení, a navíc má jako studentka omezený rozpočet.
Po proměně z ní je kočka s vysněnými kudrnami i barvou vlasů. Také zjistila, že její šatník může být daleko barevnější a že i za málo peněz zvládne s trochou invence vytvořit hodně muziky.
A nejpřekvapivější pro ni bylo, když ji profesionální fotograf se svou asistentkou pozvali na konkurz na focení. Netušila, že v sobě takový potenciál má :-).
Proměnu ocenil i její přítel a celé okolí.
Celá proměna byla hodně praktická a zaměřená na to, aby Daniela mohla všechno použít ve svém běžném životě, což taky dělá :-).

Část první – vlasy

Očima Daniely:

Už dlouho jsem si uvědomovala, že mé vlasy nejsou ani zdaleka tak hezké jako dřív. Na dva roky starých fotkách jsem viděla, že jsem je měla zdravé a lesklé, ale od té doby, co jsem si je začala sama barvit, jejich kvalita viditelně klesala. A k tomu mě už i omrzela barva, jenže černé (i když té nejlevnější) se jen tak lehce zbavit nešlo. Postupně jsem si ji nechávala odrůst a dobarvovala šampony, ale to se na jejich kvalitě odrazilo bohužel také. Proto jsem byla úplně nadšená, když se mi naskytla možnost proměny. Hned jsem si nakoupila profesionální šamponovou řadu, kterou mi Dáša doporučila, a už po 2 týdnech byly vidět výsledky! Co jsem jako student velice ocenila, že cena šamponu a kondicionéru se v přepočtu na gramáž zas tolik nelišila od těch, co jsem si do té doby kupovala v drogeriích.

Dalším krokem byla barva. Sice to nebylo jednoduché, protože Dáša se snažila, aby mi ty moje suché dráty ještě více neponičila odbarvováním, ale nakonec se přece jen zadařilo. Přesně o tuto hezkou hnědou jsem se snažila dříve tak usilovně, až to bylo skoro černé. O účesu jsme měly obě hned jasno, protože já jsem odjakživa chtěla pěkně kudrnaté vlasy. Ty moje se vlní, jak se jim zachce, ale rozhodně to nejsou hezké kudrlinky. Naučila mě jednoduchou a rychlou úpravu pomocí difuzéru, která podpoří jejich přirozenost.

Očima Dagmar:

Vlasy jsem upravovala jednoduše na denní nošení. Vyfoukala jsem je difuzérem a mačkala rukama – takto si na svých vlnitých vlasech může kudrny jednoduše vytvořit Daniela sama.

Část druhá – oblečení

Vlevo před proměnou, vpravo 3× po proměně

Očima Daniely:

Vzhledem k tomu, že nejsem zastáncem dlouhých a nudných nákupů, kdy musím chodit, hledat a přebírat, jsem se ani moc netěšila. To jsem ale nevěděla, že právě to, co mě na tom nebaví, za mě udělá někdo jiný (kdo tomu navíc rozumí), a že si to budu i užívat.
Dalším negativním faktorem na úplném začátku byla částka, kterou jsem do oblečení byla schopna investovat. Jak jsem již zmínila, jsem student a oblečení mi rodiče platí jen to nejdůležitější. To mě ale velice záhy přešlo, byly jsme nakupovat v druhé polovině ledna, kdy jsou pořád povánoční slevy, takže za necelý tisíc korun jsme pořídily 8 kousků, které se vzájemně doplňují a dají se kombinovat.
Tyto kombinace jsme ještě doplnily v den focení, kdy jsem si přinesla i některé kousky z mého dosavadního šatníku a Renča z toho udělala plno kombinací, které se dají nosit i v běžném životě.
Je pravda, že před tímto velkým nákupem jsem moc barviček v šatníku neměla. Nejoblíbenější byla modrá, bílá, černá, případně šedá. Díky Renče jsem zjistila, že fialová či růžová jsou taky pěkné barvy nebo že krajkované tílko může být i vkusné.
Z nákupů jsem měla takovou radost, že následujících 14 dní jsem si nevzala nic jiného na sebe! Nadšená jsem ale nebyla jen já, ale i mé okolí, hlavně přítel, který ocenil „ženské“ oblečení. A s tím samozřejmě přichází ruku v ruce i větší sebevědomí, každá je přece ráda, když se za ní chlapi v kavárně otočí :-).

Očima Renaty:

Daniela je studentka, praktická a energická dívka, která zvládá spoustu věcí. Částka 1000,- Kč kterou si mohla dovolit investovat do oblečení, byla pro mě výzva – sestavit praktický dívčí šatník za pár korun – jen ukázka toho, že každá žena se může dobře obléknout a cítit se dobře – a není to vůbec o financích – ale o kreativitě a „chytrém" nakupování☺ - ze společného projektu mám radost.

Část třetí: focení

Očima Daniely:

Tak to byla taková krásná třešnička na dortu. Myslím, že všechny přítomné překvapilo, jak to celé probíhalo, nejvíc ale mě. Nikdy jsem před tak velkým foťákem nestála, ale pokud náhodou nějaká nervozita byla, utekla s první krásnou fotkou. Atmosféra byla skvělá, všichni přítomní také. Velký dík za focení patří i Renči s Dášou, protože ty ze mě udělaly pěknou kočku ;)

zpět

 


 

Martina

Realizační tým:

Dagmar  (účesy. líčení)  |  Renata  (celková vizáž, sestavení modelů, fotografie)

Před a po proměně

 

 

Po proměně

Očima Martiny:

Už nějakou dobu jsem si říkala, že bych chtěla výraznou změnu vizáže. Nešlo mi o nakoupení 2 hezkých halenek, nebo zkrácení vlasů, či změny barvy vlasů, ale o najití stylu, který mi bude vyhovovat, a budu se v něm cítit fakt dobře.

Samotný průběh proměny byl velmi příjemný. Začaly jsme výběrem střihu a barvy vlasů, po vlasech přišlo na řadu líčení a na závěr jsme vybíraly nové oblečení. Před, v průběhu a po proměně probíhalo samozřejmě focení☺. Celá proměna trvala zhruba od 13 do 21h.

Spolupráce s Dášou a Renatou při proměně mi velice vyhovovala. Každá jsme říkala svůj názor a návrhy, jak bysme si změnu představovaly, a potom jsme se dohodly na tom, jak dál. Před proměnou, jsem měla i obavy, jestli se shodneme na stylu oblečení, či střihu, ale vzhledem k tomu, že jsme se na výběru domlouvaly a dávaly jsme si pozor na to, abych se v novém oblečení a střihu cítila dobře, tyto moje obavy vystřídalo postupně nadšení☺.

No a výsledek? Asi nejvýmluvněji jde vidět moje nadšení z fotek po proměně. Byla jsem fakt paf. Tato proměna mi pomohla zdůraznit moji „ženskost“ a přesně se povedlo to, co jsem chtěla.

Nyní s odstupem asi týdne po této proměně, hledám jak dál, co ještě bych mohla vylepšit, ale zas na druhou stranu nechci, abych řešila jen svůj vzhled, prostě tak nějak hledám co s tím dál a moc mě to baví☺

Všem co chcete se svým vzhledem něco udělat, ale nějak nevíte přesně co, spíš jen tušíte a potřebujete to hledat, tuto proměnu vřele doporučuji.

Chtěla bych Renatě a Dáše za proměnu poděkovat, jsem moc ráda, že jsem do toho šla.

Očima Dagmar:

U účesu Martiny jsem využila jejich přirozeně vlnitých vlasů , lehce zkrátila do mikáda , aby účes nabyl na objemu. Také jsem přidala pramínky světlého a navíc tmavého melíru. Účes se tak stal více výrazný a myslím že hlavně Martina "prokoukla".

Očima Renaty:

Martina chodí sportovně a pohodlně oblečená – působí však nenápadně a nevýrazně. Vzhledem k tomu, že má perfektní postavu, nedalo práci jí najít jiné oblečení splňující požadavek jednoduchosti a pohodlnosti. Základní oživení a změna šatníku je postavena především na změně barevnosti – zvolená barevnost podtrhuje Martininu jemnost, ženskost a temperament.

zpět

 


 

paní Loulová

Realizační tým:

Dagmar  (účesy. líčení)  |  Renata  (celková vizáž, sestavení modelů, fotografie)

Před a po proměně

Po proměně

Očima Dagmar:

Tahle velmi sympatická dáma, paní Loulová dostala dárkový poukaz na celkovou proměnu od své dcery k narozeninám. Nejdříve měla trošku obavy, abychom ji do něčeho nenutily. Pak si ale proměnu užila a my spolu s ní. Účes jsem zvýraznila plastickým barvením, které vzniklo použitím tamavší barvy u kontur , o ton světlejší v partiích nad konturou a pár pramínků promelírovaných. Střih jsem jen mírně poupravila a učesala na " patku".

Očima Renaty:

Paní Loulová žije na venkově – mezi prací na zahradě a domácností stíhá péči o vnoučata a širokou rodinu – její hlavní nárok na oblečení byla praktičnost a pohodlnost, ráda nosí kalhoty. Jejím přáním bylo pořídit si i oblečení pro malé společenské příležitosti.

zpět

 


 

Zuzka

Realizační tým:

Dagmar  (účesy. líčení)  |  Renata  (celková vizáž, sestavení modelů, fotografie)

Před a po proměně

 

 

Po proměně

Očima Zuzky:

Poukaz na proměnu jsem dostala od své dcery k 65.narozeninám. Měla jsem plno obav- jak to vše zvládnu s úplně cizími odbornicemi. Byla jsem překvapena- příjemné, vstřícné, kamarádské ženy se o mě postaraly, hýčkaly mě.....Vzbudily ve ženskost a touhu o sebe víc dbát..

díky Dášo a Renčo.

Očima Dagmar:

Paní Zuzka , dostala poukaz na proměnu k narozeninám. Přišla elegantní upravená dáma. Její vlasy byli ale matné a barvou nevýrazné. Vlasy si nestříhla delší dobu, aby bylo u proměny co stříhat. Zvolili jsme ale účes ne příliš krátkých vlasů, aby paní Zuzce podtrhl její ženskost. Barvu jsme docílili měděnými a světlými melíry, tak se účes stal výraznější a plastičtější. Paní Zuzka se v účesu cítila dobře a i focení v ateliéru si pak s námi užila.

Očima Renaty:

Pani Zuzka přišla na proměnu oblečená jednoduše a elegantně, působila však nenápadným dojmem. U elegantního stylu jsme zůstaly a výrazně jsme přidaly na barvách - no a výsledek stál za to:-)

zpět

 


 

Eva

Před a po proměně

Očima Dagmar:

Eva byla v době proměny na mateřské dovolené a rozhodla se udělat změnu. Hlavní změnou byl střih z dlouhých vlasů na krátké. Také jsem změnila barvu vlasů z melírovaných na blond. Výběr účesu jsme zvolili tak ,aby s ním Eva měla co nejméně práce při domácí údržbě. Střih jsem zvolila podle modní kolekce ze školení, kterých se účastním. Tyto střihy jsou technicky lehce proveditelné a hlavně drží tvar, do kterého si klientka může účes právě sama lehce upravit.

Proměněná Eva:

 

zpět


 

Andrea – objev skryté dračice

Před a po proměně

Andrea je na mateřské dovolené s desítiměsíční dcerkou. Cítila se unaveně a přála si změnu. Proměnu si podle vlastních slov maximálně užila, a hlavně díky ní zjistila, že je daleko temperamentnější, živější a ženštější, než si o sobě myslela. Ženu dračici, která se objevila na fotkách, chce co nejvíce podporovat v celém svém životě.

Vlasy

U účesu často stačí zdůraznit, co je od přírody hezké – v případě Andrey jsou to vlnité vlasy. Dagmar tedy zvýraznila vlny a vlasy oživila teplou barvou, kterou s Andreou vybraly ze vzorníku. Střih navrhla v souladu s tvarem obličeje.

Líčení

Líčení bylo uzpůsobené pro fotografování – takzvané fotolíčení je vždycky výraznější než to běžné, protože fotografie ho velkou část pohltí. Během líčení ale Dagmar poradila Andree triky, které může používat každodenně.

Oblečení

Stylistka Marcela vybrala Andree velmi ženské oblečení, volány mu dodávají živost a pohyb. Andrea na takový styl nebyla zvyklá, ale když se uviděla v zrcadle, byla nadšená.

Focení

Při focení s profesionálním fotografem Tomášem se Andrea ukázala tak, jak ji soudě podle pozdějších reakcí neznali ani její blízcí. Ze starostlivé mamky se vyloupla sebevědomá krásná žena plná energie.

Očima Andrey

Byl to pro mě nezapomenutelný den! Moc jsem se těšila a nechala jsem věcem volný průběh. Bylo potřeba sladit moje potřeby a potřeby mé tehdy desetiměsíční dcery, kterou jsem ještě kojila. Požádala jsem o pomoc svého manžela, který mně vyšel vstříc a Barunku v době kojení do kadeřnictví přivezl a pak ji zase odvezl. Večer ji uložil ke spánku. S hlídáním přes den vypomohla babička. Já jsem se domů vrátila těsně před půlnocí. Ale zpět na začátek…

Sraz v kadeřnictví jsme měli tuším ve 13 hodin. Proměna se týkala úpravy vlasů a stylu oblékání. A málem bych zapomněla na make-up, ten byl potřeba hlavně na focení. Od začátku se mně plně věnovaly dvě kadeřnice – Dáša, majitelka kadeřnictví, a Katka. Později se přidala stylistka Marcela. Oblékla mě do kousků, o kterých jsem bezpečně věděla, že bych si je sama do svého šatníku nikdy nepořídila. Kanýry, volánky, topík bez ramínek, to není nic pro mě, bránila jsem se hned na začátku. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem se později viděla v zrcadle! Užasla jsem. Bylo to super. Bylo to přesně to, co jsem potřebovala a dlouho hledala – vypadat ženštěji. Najednou jsem to viděla… :-)

Užívala jsem si každou minutu toho dne s příjemným pocitem, který mně zprostředkovávaly tři již zmíněné, dámy. Nechávala jsem se maximálně opečovávat :-)

A když večer přijel pan fotograf, to bylo teprve něco :-)

Nejprve jsem byla celá zkoprnělá a připadala jsem si jako dřevo. Ale! Rozhodla jsem se i této příležitosti naplno využít a šla jsem do toho. Začala jsem pózovat a zjistila jsem, že se při tom náramně bavím. Focení bylo perfektní a já si ho maximálně užila.

Proměnu mohu vřele doporučit všem. Pro mě to byl úžasný zážitek, a také zpestření mateřské dovolené. Musím však podotknout, že tu moji opravdovou proměnu, jak já ji vnímám, musím dělat neustále i uvnitř sebe, a s tou venkovní ji propojit. Jenom image mně nepomůže! :-)

zpět


 

Lucie – soutěžní proměny – jedna žena 4× jinak

Čtyři podoby jedné ženy:

První soutěžní proměna

Před proměnou:

Po proměně:

Tato proměna vznikla na základě soutěže, kterou pořádala firma prodávající profesionální kosmetiku Brelil. Zadáním byla co nejvíce ohromující změna vizáže. Proměna získala v této soutěži druhé místo.

Proměna realizována Dagmar Pitelovou

Outfit:

Stylistka:Lucie Kočová

pro černobílou proměnu poskytl obleční obchod ORSAY
pro modrou proměnu poskytl oblečení obchod TimeOut logo

Make-up:

Vizážistka: Petra Harásková

Tato proměna získala 2. místo v soutěži Ohromující proměna, kterou pořádala firma s profesionální kosmetikou Brelil.

zpět

Druhá soutěžní proměna

Realizační tým:

Dagmar  (účesy. líčení)  |  Renata  (celková vizáž, sestavení modelů, fotografie)

Před proměnou:

Po proměně:


Oblečení:

Účes:

Další proměna do kadeřnické soutěže. Dagmar zvolila studené barvy, které ladí k Luciině typu. Jak vidíte na snímcích, i asymetrický účes může být variabilní.

zpět

kadeřnické studio Dagmar 2012, webdesign by Kobra Design