Vážení zákazníci,
v momentální době
nepříjmám nové objednávky
do 30.11.2017

Od 1.12. 2017 zahajuji
nově mobilní kadeřnictví.

info@kadernictvidagmar.cz
608 738 974

Studio dagmar na Facebooku
všechny kontakty

Studio Dagmar

Naše studio funguje pod názvem Dagmar od roku 2012, dříve se jmenovalo studio Dafné. Pod jednou střechou se tu můžete dát ostříhat, nalíčit, namasírovat, nechat si upravit nehty a pleť. V současnosti se zaměřujeme i na celkové proměny.  Od 1.12. 2017 zahajuji nově mobilní kadeřnictví.

 

Potkáte se tu s kadeřnicí Dagmar, stylistkou Renatou, kosmetičkou a manikérkou Radkou.


Dagmar Pitelová - kadeřnice, vizážistka a vedoucí studia Dagmar

Už v době, když jsem se vyučila kadeřnicí, byl můj sen mít své vlastní studio. Nejdříve jsem měla menší kadeřnictví, kde jsem pracovala sama, chyběla mi ale spolupráce s dalším kadeřnicemi. Líbí se mi, že ve studiu Dagmar je nás víc a můžeme se učit jedna od druhé, čímž zvyšujeme kvalitu našich služeb. 

Moje práce mě baví - každým dnem se při ní učím něco nového, byť jsou to někdy jen maličkosti. Baví mě komunikace s lidmi, hledání takového účesu nebo líčení, který zákaznici bude sedět.
Stále se vzdělávám – absolvuji nejrůznější odborná školení zaměřená na střih, různé techniky barvení, včetně společenských účesů, ale třeba i na nové trendy v oblasti líčení.
Pří výběru účesu beru v úvahu kromě tvaru obličeje a jeho typologie i životní styl zákaznice, např. to, kolik času je ochotná péči o účes věnovat. Pomocí vzorníku barev na vlasy určuji výsledný odstín vlasů. Zákaznice si u mne mohou vyzkoušet pro představu paruky různých délek a barev.
V neposlední řadě se zabývám vizážistikou. Nalíčím vás pro různé příležitosti – nabízím denní, večerní, svatební i extravagantní líčení. Pracuji s dekorativní kosmetkou Mary Kay, která je u nás i na prodej.

 

Případné dotazy  vám zodpovím na tel.č.: 608 73 89 74

Dagmar Pitelová
tel.: +420 608 73 89 74


Renata Špičková – stylistka

Mám ráda nekonvenční a zábavné oblečení a vnímám v této oblasti života pro sebe prostor pro tvorbu a kreativitu. Oblékání nevnímám jen jako módní záležitost, ale i jako nedílnou součást osobnosti člověka, stejně tak jako účes a celkovou vizáž. 

S Dášou a studiem Dagmar spolupracuji na projektu Proměny od roku 2013. Našimi klientkami jsou převážně ženy, které chtějí změnu ve svém životě. K tomu proměna vizáže může sloužit jako dobrý start a skvělá podpora. Našim cílem je spolupracovat na proměně s Vámi tak, aby jste se s proměnou snadno sžila a dokázala se na sebe podívat jinak, než se vidíte sama. Dbáme i na to, aby jste zvolený účes mohla snadno udržovat sama, naučíme Vás jednoduché a rychlé líčení, pomůžeme Vám doplnit Váš šatník a doporučíme, jak prakticky kombinovat oblečení. Můžete si v novém účesu a v novém oblečení vyzkoušet zapózovat před objektivem fotoaparátu ve fotografickém studiu a svoji proměnu si s námi opravdu užít.

Renata Špičková

 

kadeřnické studio Dagmar 2012, webdesign by Kobra Design